Blog

Czy drzwi Hormann to dobry wybór?
Czy drzwi Hormann to dobry wybór?

Drzwi zewnętrzne to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia budynku, ponieważ nie tylko w znacznym stopniu wpływają na jego wygląd, ale także na komfort jego użytkowania oraz poziom bezpieczeństwa i kwestie związane z kosztami eksploatacji obiektu. Wybór odpowiedniego modelu powinien wiązać się z określeniem kluczowych dla użytkownika cech, a także z decyzją o tym, któremu dostawcy warto zaufać. Firmą, która od lat cieszy się niesłabnącą renomą, jest Hörmann. Drzwi zewnętrzne dostępne w katalogach tego producenta nadają się zarówno do obiektów mieszkalnych, jak i użytkowych – sklepów, punktów usługowych, budynków produkcyjnych i magazynowych – a także wszelkiego rodzaju gmachów użyteczności publicznej. Przekonajmy się, co wyróżnia drzwi wytwarzane przez firmę Hörmann.

czytaj całość »
Jakie są cechy charakterystyczne stalowych drzwi płaszczowych?
drzwi stalowe frontowe

W większości obiektów poza typowymi drzwiami zewnętrznymi wykorzystywanymi jako wejście do budynku oraz wewnętrznymi, które oddzielają poszczególne pomieszczenia użytkowe, potrzebne są również tzw. drzwi techniczne. Służą one do ochrony wszelkiego rodzaju pomieszczeń pomocniczych jak kotłownie, magazyny lub piwnice. Są użyteczne zarówno w budynkach użytkowych, jak i mieszkalnych. W wielu przypadkach mają dodatkowe właściwości przeciwpożarowe, służąc do powstrzymywania przenikania płomieni, podwyższonej temperatury oraz dymu. Najczęściej wybieranym rodzajem drzwi technicznych są drzwi stalowe płaszczowe. Przyjrzyjmy się bliżej ich konstrukcji oraz zaletom.

czytaj całość »
7 powodów, by zainwestować w bramę garażową Wiśniowski
7 powodów, by zainwestować w bramę garażową Wiśniowski

Wśród korzyści związanych z posiadaniem domu jednorodzinnego wiele osób szczególnie ceni możliwość budowy własnego garażu. Pozwala to na znacznie zwiększenie trwałości pojazdu, który nie jest wystawiony na działanie warunków atmosferycznych, a także znacznie upraszcza codzienne wyjazdy do pracy – garażowane auto nie wymaga uciążliwego odśnieżania i skrobania szyb. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na garaż wkomponowany w budynek mieszkalny, czy wolnostojący, nie obejdziemy się bez solidnej bramy. Jedną z ciekawszych opcji jest zakup bramy garażowej Wiśniowski. Przekonajmy się, jakie modele można znaleźć w tej firmie i sprawdźmy, czym się one wyróżniają.

czytaj całość »
Czym charakteryzują się bramy segmentowe i gdzie się sprawdzą?
Czym charakteryzują się bramy segmentowe i gdzie się sprawdzą?

Wybór odpowiedniej bramy garażowej ma duże znaczenie dla wyglądu budynku, a także wpływa na funkcjonalność jego użytkowania. Wśród różnych typów bram niesłabnącym powodzeniem cieszą się bramy segmentowe, które łatwo dopasować do tego, jak prezentuje się dom, jego elewacja oraz stolarka okienna, można bez problemu obsługiwać zarówno ręcznie, jak i z wykorzystaniem mechanizmu automatycznego i smartfona lub pilota.

czytaj całość »
Pierwszy post

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl